FORUM O FILMOVIMA

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Eclipsed_girl

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Eclipsed_girl taj Sre Maj 19, 2010 12:58 pm

*1st Class Girl*

~Pokusavas da pronadjes mesto stanovanja tvog omiljenog glumca
Sveca koja gasi smrtnost...

Sedela sam sama samo jedna je sveca gorela u sobi nisam bila uplasena a znala sam sta sledi,patnja,bol,sve sam to vec prosla ostala sam samo prazna ljustura....Bila sam samo stara 18 god mog ljudskog zivota kada sam postala cudoviste,bila sam siroce moja majka je umrla na porodjaju,za oca nisam znala niti sam htela da znam..Odrasla sam u sirotistu zadovoljna sto bar imam ista ali kada sam napunila 18 morala sam da odem krenula sam na fax i jedno vece me je nesto napalo vristala sam osecala sam da mi nestaje krv da hladnoca grci moje telo postajala sam przna svakom sekundom sve vise a onda se sve zaustavilo i nesto je u meni gorelo kidajuci mi sve u telu vristala sam,dozivala upomoc ali nikog nije bilo,htela sam da umrem samo da ne osetim taj bol vise,sve je vristalo u meni,trazeci tracak nade za smrcu.Ali nije prestajao bol...osecala sam da dugo vremena prolazi borila sam se za kiseonik jer sam dehidrirala od vristanja i bacakanja.....odhednom je sve pocelo da se povlaci osetila sam olaksanje ali moje srce je kucalo 100 na sat i onda samo stalo....otvorila sam oci i osetila bol i zedj....Zedj je vristala u meni tako primamljivo bice stajalo je na kraju ulice a onda sam osetila kako padam na tlo neko me je drzao zapravo to je bio decak nije imao vise od 18 god bio je lep blenula sam u njega,moja zedj je utihnula...nisam se mrdala gledala sam u njegove zlataste oci...progovorio je:
-znas i sama da nisi htela to da uradis-blago se osmehnu
gledala sam ga zapanjeno kao da sam maloumna i da ga nerazumem....
ponovo se osmehnuo i sokirano me pogledao rekao je gotovo posramljeno:
-Oh izvini kako nekulturno od mene ja sam Stefan,osetio sam da je neki novorodjeni u blizini pa sam odlucio da proverim
Nisam razumela polako sam odgovorila nekim glasom koji nije bio moj:
-Novorodjeni sta?-pogledala sam svoje ruke bile su blede kao mrtvacke,uplasila sam se od same sebe i okrenula se ka nekoj staklenoj zgradi nisam licila na sebe gledala sam neki lik devojke sa izbora za miss....moja plava kosa bila je dugacka do polovine ledja a moje plave oci su bile tecno crveno.....pogledala sam se i pocela da vristim udarila sam staklo htela sam da osetim jos bola al nista...nsam krvarila samo je staklo puklo na 1000 malih komada....
STefan me je uhvatio rukama oko stomaka obuhvatajuci i moje ruke...bio je cvrst kao kamen,bacakala sam se ali bezuspesno odjednom sam opustila noge i sedela sam dole jos uvek u njegovom cvrstom zagrljaju....Jecala sma ali nije bilo suza tako sam htela da ih osetim kako se slivaju niz moje lice tople suze na hladne obrze al ne nista nije izlazilo...ipak osecala sam prazninu koja je bila nezakrpljiva ali stefan stojao je tu borio se za mene za neznanku osetila sam da se rupe u meni pune sa necim sa necim lepim.....
Stefan me je pogledao i upitao:- Hoces zajedno?Tesko je al mogu ti pomoci
Brisala sam oci koje nisu imale suze valjda je to bila ljudska navika pogledala sam ga ovog puta sa mrznom
-ko si ti uopste,e si li me ti pretvorio u ovo cudoviste?-odgurnula sam ga....moja mrznja je porasla a on je pao na kolena i poceo da se grci....
Zastala sam uzasnuta shvatila sma da mu nanosim bol kidala sam mu sve u telu a u um sam mu ubacila najgore kosmare koji ga nisu ni okruzivali....
prodahtala sam:-zao mi je,nisam znala-okrenula sam se i prosaputala :-moram da se gubim odavde....
on je ostao dahtao je pokusavajuci da pluca napuni kiseonikom...
Imao je tugu u ocima koja je bolela onda sam jos brze potrcala...Trcala sam bez prestanka....Htela sam da stanem tek kada se umorim ali umor nije dolazio.....U nekoj sumi sam zastala i oslusnula htela sam da se uverim da me onaj uvrnuti vampir ne prati....Nikog nije bilo,noc se spustila a ja sam se naslonila na drvo i pocela da se secam svkog trenutka moga zivota tacnije svake patnje i bola pocela sam da jecam a opet nije bilo ni traga suzama....Ocekivala sam da ce me posle par sati oboriti umor ali umora nije bilo nije bilo snova....Mozda sam ipak trebala da dopustim onom da mi objasni....NE!....Nisam znala ni ko je on,a znala sam da bih ga zavolela,bila sam svesna da sam ogorcena i puna mrznje zato i nisam htela da volim....CUla sam korake moj vrat je podivljao tako slatko iskusenje na dohvat ruke neki smrtnik je stajao pored mene ali u ocima mu nije bilo straha vec sazaljenje....Mrznja je postala jos jaca nikada nisam zelela da me neko sazaljeva svaka moja bitka je bila vredna necega...odmerio me i sporim glasom upita:
-Trebali ti pomoc devojcice?Da li si povredjena?
Sa przirom sam odgovrila odmahom glave i povukla se malo nazad...
On je krenuo napred ka meni,zar je toliko bio glup zar nije video u mojim krvavim ocima da ide pravo ka smrcu....
Gledala sam i zaboravila na sve...Nije mi bila namera da ga povredim stvarno nisam zelela ali kako cu obuzdati zed?odjednom on je skocio ka meni i da sam idalje bila ljudko bice verovatno bih pala, nisam se pomerila ni cm ali on je slomio ruku u pokusaju da me obori...Tada mi je kliknulo u glavi on nije hteo da mi pomogne on je hteo da me povredi...Mrznja se razbuktila u meni a on je pao na kolena i vristao,vrisci u sumi su se prenosili mogla sam da cujem da su stigli do zivotinja koje su brzo pobegle....SMirila sam svoju mrznju a on je pao na kolena,imao je kratke uzdisaje....Zedj je idalje gorela ali sam je ja uspela kontrolisati nanela sam dovoljno bola ovom coveku da ima traume do kraja zivota..Pomalo sam bila zadovoljna time i uzasnula se od cinjenice da razmisljam kao pravi monstrum..

Pogledaj profil korisnika

2 Re: Eclipsed_girl taj Sre Maj 19, 2010 12:58 pm

*1st Class Girl*

Gluma marionete...

Krenula sam dalje,shvatila sam da mogu da se hranim krvlju zivotinja...
Naisla sam na neke vampire koji su hranili ljdskom krvlju moje odbijanje da im se pridruzim shvatili su kao da sam im ubola noz u ledja...
Iako im sada od noza u ledjima ne bi bilo nista.....Proslo je 5 godina od mog preobrazaja....Saznala sam dosta toga od drugih vampira,kao sto je da u Italiji zive najstariji vamiri koji odrzavaju red,tj upravljaju nama a mi smo kao marijonete,bilo mi je drago sto me nisu pronasli jer sam mogla trcati sa mojom slobodm....
Moje mentalno stanje je bilo bolje,nije da sam bila srecna ali sam bila zadovoljna,umela sam da se ljudima osmehnem da bi produzili dalje...
Ipak shvatila sam da i kada te ljudi pitaju : ''Da li si dobro?'' oni zapravo ne zele da cuju iskren odgovor pa se zadovaljaju tvojim recima :''hvala,dobro sam'' i uz mali osmeh oni su srecni jer neznaju istinu.....Postala sam bogata naravno to nije bio fer nacin ali ipak moja opsesija odecom bila je konacno zadovoljena....Jednog suncanog dana odlucila sam da odem u Volteru eto tako iz puke dosadi da steknem neko znanje o proslosti cudovista ovakvog kakvo sam bila.....STigla sam u Volteru sasvim prefinjenog izgleda imala sam crne rukavice,i crnu haljinu do kolana koja je leprsala kada sam izasla iz auta,tanke stikle su lako dotakle tlo a moje oci su bile uprete u nekog ko je stajao metar od mene...
Videla sam mu oci i znala da je bio vampir...Progovorio je sa podsmehom:
-ocekivali smo te,ja sam Feliks poslat sam da te dovedem gospodaru....
Posmehnula sam,gospodaru haha ja cu slobodu imati sve dok moje moci budu gorele u meni....NEcu biti nicija marioneta....
Uredu-poslusno sam krenula za njim....Trcali smo,naravno bila sam brza ali nisam znala put pa sam ujedinila korak sa feliksom...
Posle nekoliko minuta usli smo u veliku prostoriju punu ljudi odmah sam shvatila ko su braca Aro,Marcus i Kajus....Aro mi je prisao i progovorio sa osmehom:
-Oh Ketrin lepo od tebe nam se pridruzis,postedela si nas dolaska po tebe!
mrznja se pocela siriti ali sam se suzdrzavala nisam htela da zna za to
-Necu se dugo zadrzavati,samo hocu da steknem vise saznanja o vampirima
-Drago mi je,Nisam znao koliko ces izdrzati pre nego sto pocnes ubijati ljude...
-Ti si ucinio da postanem ovo?
Moje brane su se slomile i mrznja je prostrujala kroz svaciji um,neki vampiri su pali na kolena ali Aro se nije ni pomaknuo...
-Fascinantno,tako si slicna Jane i Nataliji,vas tri bi ste bili savrseni spoj,nazalost Natalija nije ovde ali upoznaces je...
-Hvala na ponudi ali ja ovde ne ostajem to sam vec rekla....
-Oh Ketrin duso ostani da jos malo procaskamo i proucimo tvoj dar....
besnela sam.....brana se opet slomila...i vrisnula sam...
-To nije dar to je prokletstvo
Aro mi je dotaknuo ruku i video je ono sto nisam htela da zna....Video je sve.....Svaku moju patnju,strah i bol....Drhatal sam.....a zatim je usporio kod mog preobrazaja...sada sam mogla jasnije da vidim vampira koji me je preobrazio opet nalet mrznje cula sam ubrzano dahtanje ali se Aro nije ni pomaknuo.Sada je gledao slike posle preobrazaja,video je Stefana na kratko se prekinula veza ali je nastavio sa citanjem moje biografije...Pustio mi je ruku i uzdahnuo....
-Ketrin savrsena si...Molim te da ostanes bar da upoznas Nataliju slicne ste na toliko nacina....
KRatko sam razmislila a onda opet progovrila:
-Ok,ostacu...Hocu da saznam vise o poreklu vampira i o opcijama kakav zivot mogu imati na ovaj nacin....
-Hvala ti,pricinjavas mi veliko zadovoljstvo,ako zelis sutra se mozes posluziti nasom bibliotekom...Hteo bih te upoznati sa ostalima...-Okrenuo se graciozna na polu prstima,shvatila sam da je to znak da krenem za njim,i cudno ali krenula sam....
-Ketrin ovo su moja braca Kajus i Marcus....-Obojica su slozili neke face sa malom mrznom ali sa postovanjem....bilo je tako ocigledno da je Aro tu glavni monstrum...
Nastavio je sa objasnjavanjem:-ovo su Atenodora i Dzejn-
Atenodora mi se toplo osmehnula a Dzejn je iskoracila i pobesnelo me gledala :
-Ti si mi ukrala dar ali ako mislis da ces zauzeti moje mesto veruj mi neces-
Nasmejala sam se...
-Da ti zauzme mesto?Da mogu da sanjam to bi bio moj najveci kosmar!-
Povukla se nazad a Aro je nastavio da mi objasnjava ostale vampire,zatim je stao kod cetiri prazna mesta....
-Ovde bi trebalo da stoje Alek,Natalija,Stefan i ti.....-
Nisam obracala paznju na imena ali sam zastala kada je mene tu spomenuo....
-Posto sam ti rekla da ti se necu pridruziti,slobodno me izbaci iz redosleda...-
Osmehnuo se...i opet progovrio zvonkim i cistim glasom....
-Za sve ima vremena draga moja,za sve....Atenodora pokazi nasoj Ketrin sobu...
Ona klimnu glavom i gipkim korakom mi pokaze u jednom pravcu....Dosle smo u veliku sobu koja je bila uzasno hladna,bacila sma pogled kroz prozor i videla da pada kisa...Osetila sam olaksanje..Mogla bih otici i kupiti neku odecu posto sam nasumice dosla ovde...Atenodora je prekinula moje razmisljanje....
-Nemoj da brines Natalija je mnogo uvidjavnija od Dzejn-
Gledala sam je sarkasticno odgovarajuci:
-Zar vampiri mogu biti uvidjavni?-
Jos jedan osmeh mi je uputila:
-Ne svi...Ali Natalija je osetila slican bol koji ti osecas,Uskoro ce doci pa ces je upoznati-
Atenodora je bila tako cista i dobra ali njene oci su govorile drugacije....
-Hvala na pomoci Atenodora,oticicu u kupovinu-
-Zelis li drustvo mozda?-Upitala me je sa brigom
-Hvala ali volela bih da malo budem sama,vraticu se za par sati-
Okrenula sam se i izasla.....Posle nekoliko sati kupovanja sela sam na visoke zidine Voltere....Pustila sam da mi kisa udara o lice,to mi je prijalo osetila sam da je to bio mali delic ljudskosti....Spustila se noc krenula sam nazad...Da bih dosla do moje sobe morala sam proci kroz dvoranu pri ulasku u dvoranu cula kako Atenodora govori:
-Cula sam se sa Alekom rekao je da dolaze,protiv Natalijine volje-
Zaprepastila sam se sta li rade toj devojci kada dolazi protiv volje i ko je to dovodi....
Usla sam u dvoranu i svi se zacutali,Aro je krenuo ka meni....
-Gde si toliko dugo bila?Da li si otisla u lov?

-Ako pod lovom podrazumevas kupovinu onda sam isla u lov-podigla sam ruke sa kesama....i nastavila odgovor-Sada me izvinite oticicu u sobu-
Aro je samo klimnuo glavom....
U sobi sam sedela na velikom krevetu i pustila da secanja opet pocnu da naviru....A onda sam se setila da je Aro rekao da je prazno mesto za Stefana,da li je moguce da je to bio onaj Stefan,onaj uvrnuti dobrocudni vampir?

3 Re: Eclipsed_girl taj Sre Maj 19, 2010 1:00 pm

*1st Class Girl*

Gluma marionete...

Krenula sam dalje,shvatila sam da mogu da se hranim krvlju zivotinja...
Naisla sam na neke vampire koji su hranili ljdskom krvlju moje odbijanje da im se pridruzim shvatili su kao da sam im ubola noz u ledja...
Iako im sada od noza u ledjima ne bi bilo nista.....Proslo je 5 godina od mog preobrazaja....Saznala sam dosta toga od drugih vampira,kao sto je da u Italiji zive najstariji vamiri koji odrzavaju red,tj upravljaju nama a mi smo kao marijonete,bilo mi je drago sto me nisu pronasli jer sam mogla trcati sa mojom slobodm....
Moje mentalno stanje je bilo bolje,nije da sam bila srecna ali sam bila zadovoljna,umela sam da se ljudima osmehnem da bi produzili dalje...
Ipak shvatila sam da i kada te ljudi pitaju : ''Da li si dobro?'' oni zapravo ne zele da cuju iskren odgovor pa se zadovaljaju tvojim recima :''hvala,dobro sam'' i uz mali osmeh oni su srecni jer neznaju istinu.....Postala sam bogata naravno to nije bio fer nacin ali ipak moja opsesija odecom bila je konacno zadovoljena....Jednog suncanog dana odlucila sam da odem u Volteru eto tako iz puke dosadi da steknem neko znanje o proslosti cudovista ovakvog kakvo sam bila.....STigla sam u Volteru sasvim prefinjenog izgleda imala sam crne rukavice,i crnu haljinu do kolana koja je leprsala kada sam izasla iz auta,tanke stikle su lako dotakle tlo a moje oci su bile uprete u nekog ko je stajao metar od mene...
Videla sam mu oci i znala da je bio vampir...Progovorio je sa podsmehom:
-ocekivali smo te,ja sam Feliks poslat sam da te dovedem gospodaru....
Posmehnula sam,gospodaru haha ja cu slobodu imati sve dok moje moci budu gorele u meni....NEcu biti nicija marioneta....
Uredu-poslusno sam krenula za njim....Trcali smo,naravno bila sam brza ali nisam znala put pa sam ujedinila korak sa feliksom...
Posle nekoliko minuta usli smo u veliku prostoriju punu ljudi odmah sam shvatila ko su braca Aro,Marcus i Kajus....Aro mi je prisao i progovorio sa osmehom:
-Oh Ketrin lepo od tebe nam se pridruzis,postedela si nas dolaska po tebe!
mrznja se pocela siriti ali sam se suzdrzavala nisam htela da zna za to
-Necu se dugo zadrzavati,samo hocu da steknem vise saznanja o vampirima
-Drago mi je,Nisam znao koliko ces izdrzati pre nego sto pocnes ubijati ljude...
-Ti si ucinio da postanem ovo?
Moje brane su se slomile i mrznja je prostrujala kroz svaciji um,neki vampiri su pali na kolena ali Aro se nije ni pomaknuo...
-Fascinantno,tako si slicna Jane i Nataliji,vas tri bi ste bili savrseni spoj,nazalost Natalija nije ovde ali upoznaces je...
-Hvala na ponudi ali ja ovde ne ostajem to sam vec rekla....
-Oh Ketrin duso ostani da jos malo procaskamo i proucimo tvoj dar....
besnela sam.....brana se opet slomila...i vrisnula sam...
-To nije dar to je prokletstvo
Aro mi je dotaknuo ruku i video je ono sto nisam htela da zna....Video je sve.....Svaku moju patnju,strah i bol....Drhatal sam.....a zatim je usporio kod mog preobrazaja...sada sam mogla jasnije da vidim vampira koji me je preobrazio opet nalet mrznje cula sam ubrzano dahtanje ali se Aro nije ni pomaknuo.Sada je gledao slike posle preobrazaja,video je Stefana na kratko se prekinula veza ali je nastavio sa citanjem moje biografije...Pustio mi je ruku i uzdahnuo....
-Ketrin savrsena si...Molim te da ostanes bar da upoznas Nataliju slicne ste na toliko nacina....
KRatko sam razmislila a onda opet progovrila:
-Ok,ostacu...Hocu da saznam vise o poreklu vampira i o opcijama kakav zivot mogu imati na ovaj nacin....
-Hvala ti,pricinjavas mi veliko zadovoljstvo,ako zelis sutra se mozes posluziti nasom bibliotekom...Hteo bih te upoznati sa ostalima...-Okrenuo se graciozna na polu prstima,shvatila sam da je to znak da krenem za njim,i cudno ali krenula sam....
-Ketrin ovo su moja braca Kajus i Marcus....-Obojica su slozili neke face sa malom mrznom ali sa postovanjem....bilo je tako ocigledno da je Aro tu glavni monstrum...
Nastavio je sa objasnjavanjem:-ovo su Atenodora i Dzejn-
Atenodora mi se toplo osmehnula a Dzejn je iskoracila i pobesnelo me gledala :
-Ti si mi ukrala dar ali ako mislis da ces zauzeti moje mesto veruj mi neces-
Nasmejala sam se...
-Da ti zauzme mesto?Da mogu da sanjam to bi bio moj najveci kosmar!-
Povukla se nazad a Aro je nastavio da mi objasnjava ostale vampire,zatim je stao kod cetiri prazna mesta....
-Ovde bi trebalo da stoje Alek,Natalija,Stefan i ti.....-
Nisam obracala paznju na imena ali sam zastala kada je mene tu spomenuo....
-Posto sam ti rekla da ti se necu pridruziti,slobodno me izbaci iz redosleda...-
Osmehnuo se...i opet progovrio zvonkim i cistim glasom....
-Za sve ima vremena draga moja,za sve....Atenodora pokazi nasoj Ketrin sobu...
Ona klimnu glavom i gipkim korakom mi pokaze u jednom pravcu....Dosle smo u veliku sobu koja je bila uzasno hladna,bacila sma pogled kroz prozor i videla da pada kisa...Osetila sam olaksanje..Mogla bih otici i kupiti neku odecu posto sam nasumice dosla ovde...Atenodora je prekinula moje razmisljanje....
-Nemoj da brines Natalija je mnogo uvidjavnija od Dzejn-
Gledala sam je sarkasticno odgovarajuci:
-Zar vampiri mogu biti uvidjavni?-
Jos jedan osmeh mi je uputila:
-Ne svi...Ali Natalija je osetila slican bol koji ti osecas,Uskoro ce doci pa ces je upoznati-
Atenodora je bila tako cista i dobra ali njene oci su govorile drugacije....
-Hvala na pomoci Atenodora,oticicu u kupovinu-
-Zelis li drustvo mozda?-Upitala me je sa brigom
-Hvala ali volela bih da malo budem sama,vraticu se za par sati-
Okrenula sam se i izasla.....Posle nekoliko sati kupovanja sela sam na visoke zidine Voltere....Pustila sam da mi kisa udara o lice,to mi je prijalo osetila sam da je to bio mali delic ljudskosti....Spustila se noc krenula sam nazad...Da bih dosla do moje sobe morala sam proci kroz dvoranu pri ulasku u dvoranu cula kako Atenodora govori:
-Cula sam se sa Alekom rekao je da dolaze,protiv Natalijine volje-
Zaprepastila sam se sta li rade toj devojci kada dolazi protiv volje i ko je to dovodi....
Usla sam u dvoranu i svi se zacutali,Aro je krenuo ka meni....
-Gde si toliko dugo bila?Da li si otisla u lov?

-Ako pod lovom podrazumevas kupovinu onda sam isla u lov-podigla sam ruke sa kesama....i nastavila odgovor-Sada me izvinite oticicu u sobu-
Aro je samo klimnuo glavom....
U sobi sam sedela na velikom krevetu i pustila da secanja opet pocnu da naviru....A onda sam se setila da je Aro rekao da je prazno mesto za Stefana,da li je moguce da je to bio onaj Stefan,onaj uvrnuti dobrocudni vampir?

4 Re: Eclipsed_girl taj Sre Maj 19, 2010 1:01 pm

*1st Class Girl*

Ponovni susret...

Da mi je srce idalje lezalo u grudima onako toplo kao sto je bilo kada sam bila ljudsko bice sada mi udaralo 100 na sat ali i trzaj srca bi mi sada bio nepoznat....Atenodora je odskrinula vrata lakim potezom i skliznule smo unutra....U dvorani se nalazila ceta vampira i svi krvavih ociju osim Stefana koji je imao zlatne oci i devojke koja je stajala izmedju njega i jos jednog momka-vampira crvenih ociju predpostavila sam da je to Alek....Sto je znacilo da je ono izmedju njih Natalija....Aro mi se jedini cinio kao da je uzivao u celom dogadjaju....On je i prvi poceo pricu naravo sa njegovim blistavim iskezenim osmehom:
-Oh draga Ketrin stigla si bas sam zeleo da te upoznam sa nasom predivnom Natalijom....
Bledo sam piljila u njega,nisam znala da li treba da imam komentar na to....
-Ketrin da li si uredu?
Polako sam klimnula glavom ne skidajuci pogled sa Natalije....Devojka je bila prelepa....Oci su joj bile crvenkaste (sto je pokazivalo da je novorodjeni),lice belo kao krec,kosa joj je dosezala do lakta je bila je kowrdzawa,u krupnim loknama.U ocima joj se videlo negodovanje na celu ovu situaciju i ucinila je nesto sto je meni izvilo osmeh na ustima....Prevrnula je ocima,to je izgledalo tako ljupko i nevino....Aro me je sada gledao iscudjeno....
-Natalija duso pridji,Alek,Stefane vi takodje
Natalija je stajala nepomicna,volela bih da sam znala sta joj se vrti po mislima,Alek ju je u pokretu okrzno sto ju je pomaklo...Stefan je sa blagonaklonim osmehom hodao prema meni....a zatim se zaustavio na cm od mog lica i poljubio me u obraz,odmaknuo se i opet mu je osmeh zatitrao na licu...
Aro se osmehnuo i uhvatio stefana za ruku,video je nesto i progovori:
-Vas cetvoro sto odabrani........
Skroz sam se zabunila ....Odabrani za sta....?Ja nisam pripadala ovde ja sam kontrolisala svoju slobodu,po izrazu Natalijinog lica shvatila sam da se i ona pita isto sto i ja.....Natalija je odmerila Aroa,nabrala celo i strogo se usprotivila:
-Vec sam ti rekla da necu obavljati nikakve prljave poslove za tebe....
-Draga moja Natalija nisam mislio nista prljavo samo treba da mi obavite par poslica a mislim da ce tebi to ici u prilog....
Natalija je idalje bila sumnjicava i prelomila je taj osecaj ka meni,zadrhtala sam a onda opet prihvatila kontrolu nad sopstvenim mislim.Pogledala sam je i zamislila situaciju ubijanja nevinih ljudi...osetila sam zedj ali sam se suzdrzala,tu sliku sam prenela Nataliji....Natalija je progutala knedlu u grlu,videla sma da je osetila zedj,al imala je visoku samokontrulu za kratko vreme od kada je vampir...Obe smo se pogledale a onda sam ja upitala:
-Kuda nas to saljes Aro?
-Zelim da vas posaljem u London,dogodila se veliko radjanje vampira...Vi treba da odete u moje ime i da pregovarate...
-Zasto bas mi?-Natalija je htela da zna....
-Atenodora mi resava slucajeve u Volteri a Dzejn u Londonu nije omiljena...Tako da ostaje Alek,a ti bi se savrseno instiktima borila sa njim ako to bude neophodno....
Pocela sam da se iscudjavam i postavila sam moja pitanja:
-Zasto smo im Stefan i ja potrebni onda?
-Vi imate smirenost,da to resite diplomatski....
Klimnula sam glavom i okrenula se ka Nataliji,zamislila sam situaciju rukovanja sa vampirima i ona je kratko klimnula glavom....Natalija je opet progovrila:
-Uredu,oticicemo....DA li posle toga mogu u Forks?
-Naravno draga moja....Stefane,Ketrin vi cete otici sa njma u Forks takodje,a ti ces Ketrin ovu kutiju predati mladoj Renesme....
Predao mi je malu kutiju,ukrasenu srebrom i dragim kamenjima....sama kutija je vredela citavo bogatstvo....
-Uredu Aro.....
-Renata ce vam rezervistai karte za sutra ujutru,budite spremni na sve.....
Sta li je to sve podrazumevalo u meni je izazivalo jezu....Okrenula sam se i posla ka vratima dvorane.

5 Re: Eclipsed_girl taj Sre Maj 19, 2010 1:01 pm

*1st Class Girl*

Prica za bol...

Stefane je krenuo za mnom,osetila sam njegov miris....Kada sam dosla do sobe uctivo me je upitao:
-Mogu li da udjem?
Klimnula sam glavom i prevrnula ocima....Osmehnuo se a zatim se uvalio u koznu fotelju....
-Nismo se dugo videli....
Napravila sam grimasu.....nastavio je razgovor:
-Trebala bi da znas odgovore od tvoje noci preobrazaja....
Uozbiljio je lice.....i kruto rekao:
-Pratio sam te vec godinu dana pre nego sto si postala vampir.
Moja bleda koza je bila jos bledja.....Htela sam da govorim ali sam znala da ce mi glas drhtati...Ipak sam odlucila da progovorim:
-Ko mi je ovo ucinio i nemoj da lazes preklinjem te....-
UStao je iz fotelje i koraknuo prema meni,povukla sam se nazad...
-nemoj da me dotices-zarezala sam na njega
-Da li bi mi dozvololila da ti objasnim?
Nisam zelela da mi cuje glas pa sam samo klimnula glavom...
-molim te pre nego sto pocnes da mi sudis saslusaj me do kraja....-kratak uvod i nastavak:
-Bio sam samo u prolazu kada sam osetio tvoj miris,nikada nisam bio tako zedan u mojih 120 godina.Nisam zeleo da te ubijem tada bih slomio sve godine moga truda za samokontrolom.ISao sam za tobom svaki dan znao sam tvoje ulice,tvoje precice,hteo sam nesto da ti kazem ali nisam mogao bojao sam se jer sam i posle godinu dana idalje osecao zedj,slabiju ali i dalje je gorela...Svidela si mi se na razdaljini,stvorio sam razdaljinu da te nebih povredio ,hteo sam da odem ali nisam mogao morao sam da pazim da nebudes povredjena....
TO me je dirnulo u srce koje nisam imala ali i malo razbesnelo...
-Pa vidim odlicno si odradio posao,sa toliko paznje postala sam monstrum....
-Molim te saslusaj me!Dozvoljavas li mi?
-NAstavi...
-Dok si se vracala sa fakulteta jedne veceri zaostao sam u koraku sa tobom jer si se stalno okretala a onda me je jedan drugi miris poneo bio je tako slican tvom i bio sam uveren da to nisi ti,krenuo sam nazad da vidim gde si.U maloj ulici on je stojao nad tobom,osetio sam tvoju krv ali je brzo nestajala on te je ubio zivu.Bacio sam se na njega,bio je tek novorodjeni vampir ali veoma snazan posle tvoje krvi.Poceo je da bezi krenuo sam za njim sustigao ga i ubio,vrati sam se do tvog dela i video te kako stojis,osetio sam tvoj dar,mogao sam da ga prepoznam ali koliko sam ga znao toliko me je zbunjivao.Videla si onog coveka i skocio sam na tebe,nisam zeleo da ti budes vampir ubica.Ali pre nego sto sam mogao da ti sve ispricam ti si me vec razarala...
Zastao je udahnuo duboko:
-Eto to je cela prica....
-Gde si bio sve ove godine-Bojala sam se odgovora
-Svuda,tada sam poceo da radim za Aroa mislio sam da ce mi to skrenuti misli sa tebe,cekao sam da se u nekim novinama pojavi naslov velikog ubijanja ljudi ali toga nije bilo vise nego obicno.
Pogledala sam na sat,ostalo je 2 sata do polaska u Volteru.Morala sma da se saberem i da sklonim misli od toga pa sam mu hladno rekla:
-Idi iz sobe,vidimo se za dva sata.Hocu da se spakujem...
Klimnuo je glavom i izasao cutke,Imao je manire vredne divljenja.
Legla sam na krevet koji je tu bio radi ulepsavanja sobe...Opet se pojavio nesnosan bol,Oci su me bolele,vristala sam,bacala se ali nikako nisam uspevala da to blokiram u sebi,ovaj bol nije bio kao preobrazaj bio je 100 puta blazi ali ipak sam osetila bol.Cula sam da se vrata sa treskom otvaraju i shvatila da me neko drzi za ruku.A onda je sve prestalo,cula sam samo Arove reci:
-Idi odavde,pricacemo kasnije.
OTvorila sam oci,Aro i Natalija su stajali tu.Natalija je imala skoro bolan izraz lica kada je progovorila:
-Da li joj je to...?-nije uspela da nastavi recenicu aro ju je prekinuo.
-Da,Natalija pomozio joj da se spakuje i krenite odmah-Klimnula je glavom i Aro je otisao
Podigla sam se u polu sedeci polozaj i upitala:
-Ko mi to cini?-IDalje je Natalija imala bolan izraz
-Pricacemo u avionu-
Natalija je jurila po sobi i sve moje kese sa odecom uredno slozila u kofer....
-Spremna si Ketrin,krenimo pre nego sto Stefan i Alek-zaustavila se u recenici i ja sam oslusnula,obe smo klimnule glavom...
IZasle smo iz sobe oni su stajali ispred,Natalija je povela niz hodnika,krenula sam tik iza nje,nisam htela da budem u drustvu Aleka i uvidjavnog Stefana...
Kada smo seli u avion Alek je povukao Nataliju i rekao:
-Ti ides sa mnom,Arova naredba...

6 Re: Eclipsed_girl taj Sre Maj 19, 2010 1:03 pm

*1st Class Girl*

Krilo utehe...

Namrstila sam se i u meni je poceo da tinja bes...Natalija je otrgnula ruku iz njegovog stiska:
-Mozda je za tebe to naredba ali za mene ne,ja imam moju slobodu...
-Natalija nemoj se svadjati,znas na sta sam spreman....
U meni se pojavio strah,da li je on vec na neki nacin povredio Nataliju?
-Da,znam vrlo dobro.Ostavi me sada sa Ketrin da nebih momentalno izasla iz aviona...
Natalija se protresla na kratko i stala sam ispred nje:
-Alek setaj,ovo radimo kao uslugu za Aroa,pusti nas da razgovaramo na pola sata...
Alek je klimnuo glavom i Stefanu pokazao mesto ka sedistima...Natalija i ja smo sele blago sam je upitala:
-Natalija da li si dobro?
-Da,nemoj da brines on to nemisli ozbiljno,jednostavno navikao je da radi za Aroa
-Mislis navikao je da bude Arovo kuce...?
NApravila je grimasu ali se videlo slaganje...
Nastavile smo da pricamo o nevaznim temama nisamo htele da progovaramo esto ozb jer su Stefan i Alek su bili blizu i culi bi nas...
Posle tacno pola sata Alek i Stefan su dosli,Natalija je ustala i posla za Alekom preko ramena mi je dobacila:
-Kasnije cemo nastaviti razgovor...
Stefan je seo i osmehnuo mi se:
-Pa kakvi su utisci od price koju ssam ti ispricao?
Ovaj odgovor sam htela da izbegnem...
-Uredu je,nisi mogao da me zastitis....
-Mogao sam ali me je taj drugi miris odveo....Nisam nikada zeleo da ti budes vampir....
-Sada nista nemozemo da uradimo povodom moje ljudskosti-moj komentar je zvucao poput osudjivanja.
On je to video..Sav se slomio od muke kao da je stojao u vatri koja se nemoze ugasiti.Stavila sam moju ruku na njegovu.On me je privukao uz sebe a zatim uzeo u narucje i spustio me nezno u krilo...
Pustila sam da mi glava padne na njegove grudi,bila sam spokojna tu pored njega drzao me je nekako celom,svaki slomljeni,iskidani i unakazeni deo mene bio je lepsi.
Trudim se izgledati srecno, ali toliko puta sam uhvatila njegov pogled i znala sam da on vidi kako se osecam, da ne vredi ni moja lazna maska.
OVe emocije izmedju mene i Stefana nisu bile dobre,znala sam da od ovog trenutka zavisim od njega,da moram biti pored njega,jer ako on nije tu ja cu pasti u ocaj.
Jednostavno znam da je tako.
Jednom cu ga zaboraviti, izbrisati iz svog života, ali zasad nemam snage i vjerujem da jos dugo neću imati…Bojim se sta ako ode a ja ostanem sama,sada sam bila njegova a i on je deo mene nisam mogla to poricati.
Zadrhtala sam a on me je pukusao jos vise priviti uz sebe,osetio je moj strah,strah i strepnju da cu ostati sama?NE!To su bili strah i strepnja da nece biti njega,da cu ga izgubiti.
Posle nekoliko kratkih minuta koji su bili dugi sati,sleteli smo u London...Stefan je progovori:
-Hej malecna,vreme je-
Pogledala sam ga ocima punih bola.Trebali smo izaci,videla sam Aleka i Nataliju kako izlaze.Nisam trebala sad napraviti dramu ali strah je bio veci...Stefan je osetio moj bol,zagrlio me i utesno rekao:
-Necu te pustiti...NIKADA-
Videla sam moje oci u njegovima.Oci su mi zasjale od bola,zagrlila sam ga a on me je povukao ka napred...
Nisam znala sta sledi ali sve ce biti ok,dokle god je on uz mene,zakoracili smo u hladnocu...zakoracili smo....ali ne samo zakoracili....zakoracili smo zajedno....
Stigli smo do hotela,videla sam kako Alek pridrzava Nataliju dok su se penjali stepenicama.Malo sam se zabrinula i cula kako Stefan trazi dve sobe...Dobili smo sobe jedan preko puta drugog...To je bilo uredu trebalo mi je malo samoce da probiram po mislima...Bilo je 9 sati uvece...Kada smo dosli do soba,osmehnula sam se:
-Vidimo se ujutru-
Stavila sma kljuc u bravu al me je Stefanova ruka obuhvatila lako oko struka i okrenula ka njemu.Gledali smo se u oci.
Oci su mu bile tecno zlatne...Kratko me je poljubio i dugo zagrlio i ja sam njega cvrsto drzala,ali se on odmaknuo...
Moje ruke su olabavile,da li je on to mene odbijao,gurao od sebe...Stajala sam bezizrazajno i gledala u njega...
On je sagnuo glavu:
-Izvini necu da te davim ostavljam te da se spremis do ujutru-
Osmehnula sam se...On me nije odbijao on je bio uvidjavan...Kada sam zatvorila vrata neko je vec bio u sobi ovog puta sam znala ko.
Moje telo je palo na kolena od bola...ponovo mrak i nedodjija u kojoj sam izgubljena..

7 Re: Eclipsed_girl taj Sre Maj 19, 2010 1:03 pm

*1st Class Girl*

Sreca,Pitanje,Odgovor,Bol....

Kada sam se probudila iz psihicke kome,nikoga nije bilo u sobi...
Moj posetioc mucitelj je bio stariji covek oko 30 god,bio je vampir ali je imao iste crte lica kakve ja imam,to me je mucilo ali nisam htela da iko sazna da on dolazi i odlazi.
Bilo je 3 sata ujutru kada sam ja obukla haljinu na bretele boje kajsije.
Nasla sam potpetice koje su savrseno isle uz haljinu.
Polako sam izkoracila iz sobe i krenula ka Stefanovim vratim,odskrinula sam vrata i videla da nepomicno lezi na krevet,kao da spava ali to je bilo nemoguce.
Otisla sam do kreveta i sklupcala se pored njega.
Bila sam ocajna za malo njegove paznje,a on je bio zeljan da mi je pruzi...
Privukao me je i rukama obuhvatio oko stomaka,sapnuo mi je na uho:
-Odlucila si se da me posetis?Dugo ti je trebalo-
NAsmejala sam se...
-Pa nisam mogla da te ostavim da me cekas?u suprotnom bi sam dosao po mene-
Osmehnuo se prelepim osmehom kojim me je ocaravao:
-IStina...Dosao bih...-
-Znam-
Ostatak vremena smo samo tako lezali,nisu nam bile potrebne reci da bi smo znali sta onaj drugi misli,bili smo povezani na toliko nacina.
Zatim mi je sinulo jedno pitanje:
-Stefane mogu li nesto da pitam-
Promrljao je nesto u mojoj kosi sto je zvucalo kao :-ahammm...- pa sam to uzela kao potvrdan odgovor.
-Zasto si ti Arov sluga?-
Otkotrljao se na drugu stranu tako da mi je bio okrenut ledjima,polako je uzadnuo.
cekala sam,necu odustati,cutacu dok ne progovori.
-Bas te zanima?-
-Da-odgovrila sam dok mi je on jos uvek bio okrenut ledjima.
-Duznik sam mu-
-Malo jasnije?-
-Bio sam 60 godina mog vampirskog zivota sa jednom vampirkom,ona mu je obecala ako je ubije da cu ja biti njegov duznik,nisam ni znao da toliko cezne za smrcu-
Cutala sam a skroz sam bila istraumirana promucala sam:
-Nastavi-
-Ja sam odlucio da ispostujem Anabelin tajni dogovor-
Cutali smo u mraku sve dok nas neki tresak spolja nije naterao da skocimo na noge.
Oboje smo krenuli ka vratima ali on je mene povukao nazad:
-Bolje ostani ovde-
-Necu,gde ti ides idem i ja-usprotivila sam mu se
-Ostajes-podigao je glas na mene,ustaknula sma korak od njega-Necu i tebe da izgubim-
Bila sam zaprepascena da li je on to u meni video Anabel?

8 Re: Eclipsed_girl taj Sre Maj 19, 2010 1:04 pm

*1st Class Girl*

Zamena

Da,bila sma sigurna da je on u meni video Anabel,stajala sam zaprepascena.Telefon je zazvonio i Stefan se javio brzo je promrmljao:
-Dobro,da li treba da se nadjemo sa njima,aha ,uredu ...
Spustio je telefon a ja sam ga upitno pogledala.
Progovorio je :
-Vracamo se u Volteru

Otisla sam u sobu spakovala se,bila sma tako prazna nisam znala kuda i gde da bezim ali jezila sam se na cinjenicu da sam Stefanu ja bila zamena Anabele....
Celim putem do Voltere smo cutali nisam znala gde su Natalija i Alek ali sam odlucila da nepitam,nisama htela da prekinem tu tisinu izmedju nas.
U Volteri nas je cekao Aro sa ogrmnim osmehom,zagrlio nas je a zatim progovorio:
-Konacno mogu da objavim veliku vest...Imacemo vencanje dragi moji..

Gledala sam ga ko da nije normalan ovo je bilo sasvim nebulozno vampiri imaju vencanja boze me sacuvaj....

-Pre 60 godina umrla nam je jedna odlicna ratnica Anabel.

Progutala sam knedlu u grlu i pocinjala sam da buktim od besa Sta je to sa svima danas da spominju tu anabel?

-Anabelina dalja rodjaka je napunila juce 17 godina feliks ju je pronasao ona je sasvim ista kao anabela odmah smo je je pretvorili u vampire i evo nje...
Pokazao je ka vratima koja su se otvorila i izmedju njih je skliznula prelepa devojka
Visoka,tamno crvenih ociju i kovrdjave srne kose,osmeh joj je bio zadivljujuc kao sa reklame...Blejala sam nju a onda sam osetila da se Stefan sklanja od mene...
Aro je zablistao:

-Dragi moji,sve je sredjeno,Stefan i Anet ce se sutra vencati i imacemo jedan divan par.

On se osmehivao i cvetao a Stefan je gledao u Anet kao u boginju prisao joj je i uhvatio za ruku ona mu se privila u zagrljaj a ja sam stajala kao kip na sredini dvorane kao da me je neko osamario..

Izasla sma iz sobe dan je brzo prosao nisam znala sta je to sa Stefanom mozda sam i ja podsecala na Anabelu ali je ova bila njena kopija .
Vencanje im je bilo divno a onda su otisli na medeni mesec na neko ostrvo koje im je Aro poklonio.
Vrieme je otada stalo? Stalo je za mene. Kako ga uveriti da grijesi? Kako mu pokazati da mi treba i da nestajem bez njega?
Mucila sma se,bila sma prazna bas kao zombi izlazila sma iz sobe samo kada sam morala u lov.Niko mi nije prilazio bojali su se da im prenesem moja osecanja.
Nisu hteli da znaju.Da smao mogla birati i ja bih izabrala da ne znam.
Sve je nestalo....
Prosla su 4 meseca od kad ga nisam videla.
Ja sma se izgubila,padala sam duboko u ponor htela sma smrt to je jedino za cim sam ceznula.
Smrt ili Stefan...Stefana nemogu da imam onda zelim smrt!Svaki dan sam protracila u razmisljanju o Stefanu i smrti...
Konacno 6 meseci je proslo od kad nisam videla stefana...bolelo je...
Obukla sam najlepsu odecu.Plavu haljinu na bretele i plave stikle koje su se vezivale.
Pogledala sam se u ogledalo i pomislila bilo bi lepo kada bi stefan mogao sada da me vidi.
Ali Stefana nije bilo,nije bilo nicega sem mene i moje praznine.
Zivot je tako nepravedan, ispuni ti snove, a onda ih uzme u trenutku kad mislis da ih najcvrsce drzis?
Drzala sam se za ono mesto gde je trebalo da mi bude srce.
Htela sam smrt jer moj zivot bez Stefana ne postoji ali on se sam povukao.
On me je napustio ali ne zelim da zna kada cu umreti jer jedino ja znam da me on voli.
Jest on mene voli ali nju vise...
Suocila sam se sa strahovima.
Setila se njegovih zagrljaja i onda sam se setila da mi je saputao:
-nikada te necu pustitit.
Bilo je gotovo pala sam na pod i jecala bila sam sama
Napustena,ostavljena na cedilu.Sve je bilo gotovo!Moja licnost i ja smo bile ubijene.
Nisam znala da li ce se iko mene secati da li ce se neko nekada setiti Ketrin...
Ili cu biti jos samo jedna izgubljena dusa?
Da li ce Stefan ikad pomisliti na mene.
Podigla sam se,smirila lice i krenula ka dvorani.
Stajala sam ispred velikih vrata i secala se svog prvog dolaska ovde.
Nasmesila sam se i provukla pored vrata.
Aro je izgleda bas zavrsio dorucak:

-Oh draga Ketrin dugo te nisam video ovako raspolozenu?

Nasmesila sam mu se naj losijim osmehom koji sam mogla isterati iz sebe.

-Pa draga moja sta mogu ucniti za tebe?

-Podari mi smrt

Aro se skamenio:

-ALi zasto draga moja?

-Zelim je!To je jedino za cim tezim!Preklinjem te!!!

Bacila sam se na kolena isred Ara.
Moje celo je dodirivalo pod koji je iako je bio blistav mirisao na ljudsku krv.
Pogledao me je sa sazaljenjem.Mrzela sam taj pogled ali sam stegla zube i cutala.
Aro se premisljao,podigla sam glavu i prosaputala:

-Molim te....

Aro je doneo odluku,i dotakao je Marcusa i Kajusa,oni su klimnuli glavom.

-Ketrin ti ces za nas biti veliki gubitak.Ali ispunicu ti zelju....

Laknulo mi je....Ali u momentu necije ruke su me cvrsto obuhvatile u zagrljaj.
To je bila Atehnodora.Ona je brinula za mene.SAputala mi je na uho:

-Dusice nemoj molim te...

Atehnodora je jecala,zagrlila sam je,i rekla:

-To je moja konacna odluka.

Atehnodora me je poljubila jos jednom cvrsto zagrlila i nespretnim korakom se povukla nazad do Ara.
Znala sam da ce za par minuta sve biti gotovo nece vise biti bola niti iceg drugog.
Bila sam na kolenima,Felix i Demetri su mi prsli i cvrsto me uhvatili za ramena aro mi je prisao.
SAgnuo se i prosaputao:

-Laku noc draga moja.Nedostajaces nam.

Osmehnula sam se i zatvorila oci.
Bila sam spremna da napustim sve i da napustim nista.
Pomislila sam na Stefana a onda sam cula Atenodorin vrisak a potom i moj.
OSetila sam kidanje,bol,istu onu vatru kao i kada sam se preobrazila.
Ovo je bio drugi put da umirem.
Mislila sam na Stefana.On je bio moja druga polovina.On je bio ja!

Ovo je prica o ljubavi koja ce trajati vecno.
Ovo je prica o najcistijoj i najiskrenijoj bolnoj ljubavi.
Ova prica se nece zavrsiti tackom na kraju recenice, ovde nije njen kraj?
toliko je nedorecenih recenica?
Ovo je prica sa krajem koji nije kraj....

9 Re: Eclipsed_girl taj Sre Maj 19, 2010 1:06 pm

*1st Class Girl*

EPILOG

Susret sa svetloscu
Prolazilo je vreme,prolazila su leta,prolazile su zime...
Secanje je bolelo na Ketrinino ime.
Atehnodora je bila usamljena i tuzna kao da je izgubila rodjeno dete.Aro je bio uobicajan,ponekad nasmejan,zadivljen a nekada hladan i udaljen.
Niko u Volteri nije voleo da spominje Ketrin i njenu specificnost ali niko je nije zaboravio.
Godinu dana od Ketrinine smrti u Volteru su se vratili Stefan i Anet.
Stefan je bio uzrujan a Anet besna.Vec u hodniku cuo se Anetin glas:
-Nismo se trebali vracati ovde!Ti i ja smo muz i zena!!!

-Anet zelim da je vidim.Ja je volim a ti protiv toga nemozes!

-Sta sam ti ja ako nju volis?

-Mi smo bili nesmotreni kada smo se vencali!Trcali smo pred rudu!Anet urazumi se!

-Ne znas ni sta pricas Stefane!

-Znam!U tebi sam video Anabel i zato sam bio opcinjen,isto tako je sa Ketrin ali ja volim Ketrininu dusu a tvoju ne!Zao mi je...

Anet se povukla korak unazad dok je stefan usao u dvoranu.Shvatila je da se Stefan nece izviniti i krenuti da je zagrli pa je posla za njim...
Aro je sedeo i odmarao negde u svojim mislima a zatim se uznemirio kada je video Stefana i Anet.
Progovorio je:

-Oh Stefane,Anet cemu dugujem ovu posetu?

Stefan je odgovarao dok se Anet povukla u zamraceni deo sobe.

-Hteo bih da vidim KEtrin i da ponistim vencanje sa Anet

Dok je to objasnjavao Aro-u osmehivao se i bio veseo dok je u Aneti rastao bes.

-Sada je kasno za to Stefane bolje nastavi zivot sa Anet.

-Ali gospodaru kako mislite kasno?Zar je nasla drugog?Mislio sam da smo povezani?

-Ne,Ketrin je mrtva.

-Sta?Moja Ketrin je mrtva?ali kako je to moguce,niko nije uspeo da ikada izvrsi samoubistvo!!To znaci da si ti....

Glas mu je pukao nije mogao da nastavi samo je bolno gledao.

-Stefane ona mi je to zatrazila-

Aro mu je prisao i stavio ruku na stefanovo rame.Mogao je videti i osetiti sve,svaki bol,trzaj,jecaj,cuo je svaku njenu rec,svaku njenu misao.
Preziveo je njen bol i shvatio je koliko joj je bola naneo svojim odlaskom.
Ona sama nije postojala njoj je on bio potreban a njega nije bilo.
Promuklim glasom naklonio se Aro-u.

-Gospodaru posaljite i mene njoj.

-Stefane ti si dragocen ne mogu to uciniti.

-Vec 90 godina vas sluzim,zelim da odem na taj odmor.

-Znas i sam da tad nema povratka!

-Znam!Zelim odmah to uciniti!

-Demetri,Felixe pridjite

Pozvao ih je Aro izmucenim glasom

-Drzite ga!A ti Anet imas li nesto reci?

Drzali su ga savijenog u kolenima,Anet je odmahnula prezrivo glavom.
Aro je prisao stavio ruke na Stefanov vrat i zaculo se pucanje i kidanje,vristanje,i smeh.
Njegovo telo je palo na tlo,sve je bilo gotovo!Zadnje sto je video u svesti bile su Ketrin i Anabel.
Levo ili desno,birao je....
Krenuo je levo ka Ketrin koja mu je pruzala ruke,a onda svetlost,zaslepljujuca,prelepa,ali ne usamljena.
Vec srecna i ispunjena.
Bili su zajedno i vise ih niko nije vise mogao razdvojiti.

Trebali smo od sebe i ja i ti sve za ljubav dati,al covjek kad izgubi,tek onda to shvati....

10 Re: Eclipsed_girl taj Sre Maj 19, 2010 1:09 pm

*1st Class Girl*

Ovo je moje prvo delo o vampirima.
Njegov prvi naziv je bio ''granica moci'' ali sam naziv promenila u Eclipsed_girl zato sto je to bilo moje prvo ime na mom prvom forumu tako da su uz ovu pricu za mene vezane mnoge uspomene [lepe i lose].

VASI KOMENTARI....(Kritike i pohvale....)

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu