FORUM O FILMOVIMA

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Charmed

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Charmed taj Čet Apr 29, 2010 9:48 pm

!NikolaK!

~Gledas sve filmove omiljenog glumca
Charmed

Ovde ću ja pisati moje Charmed sezone!
Glavni likovi su preuzeti iz serije a ostalo ja pišem!
Ovo je više kao moja teorija ove serije, kako bih je ja snimio!
Komentari klikom na Ovde!

Pogledaj profil korisnika

2 Re: Charmed taj Čet Apr 29, 2010 11:26 pm

!NikolaK!

Sezona 1

3 Re: Charmed taj Pet Apr 30, 2010 9:21 am

!NikolaK!

Episode 1: Put jedne veštice

Gospođa Fabricija Halivel, starija žena koja je živela na kraju ulice Zimsko cveće, pronađena je mrtva prvo jutro nove godine. Nikakva hladnoća nije mogla da spreči građane da stoje ispred kuće dok policija vrši uviđaj. Pošto ništa nisu našli, prepisali su slučaj kao pljačka i zatvorili ga. Ipak, iz kuće ništa nije odneto.
Tri Fabricijine unuke, Pru, Pajper i Fibi došle su u San Francisko čim im je javljeno, prvim letovima koje su uhvatili. Pajper je ceo život provela u San Francisku i došla je u kuću odma isto jutro. Bila je veoma zabrinuta jer je videla da iz kuće ništa nije odneto, znala je da baka nema neprijatelje jer se retko s kim i družila, uvek se držala stare svoje 'Imam neke obaveze', a opet nigde nije bilo naznaka provale. Oko podne je stigla i starija sestra Pru, koja je doletela pravo iz brazila. I ona je bila vidno zabrinuta. Tek predveče je stigla Pajperina mlađa sestra Fibi, iz Španije. Odlučile su da ostanu u kući dok ne saznaju ko im je ubio baku. Sutradan je gospođa Fabricija sahranjena. Nije mnogo sveta došlo na sahranu jer je Fabricija uvek imala neke obaveze i nije se baš družila, pogotovo u starosti. Čitava dva dana je prošlo, ali ni traga od ubice. Peto jutro, Pajper je ostala sama u kući jer su Fibi i Pru otišle da traže posao. Dok je ležala u krevetu čula je buku na tavanu. Uplašena je pošla na tavan. Videla je čoveka pod maskom kako baca stare kutije po tavanu, izgledalo je kao da nešto traži. U sledećem trenutku desilo se nešto još čudnije. Ugledavši je, nestao je. U šoku je to ispričala i Fibi i Pru kada su došle. Nisu mogle da poveruju u to što im priča. Otišle su na tavan i počele da ga pretražuju. Posle par sati traženja, Pajper je našla jednu veoma čudnu plavu knjigu. Na njoj je pisalo Knjiga senki. Otvorila je knjigu. Na prvoj strani je pisalo 'Dozivanje Njega'. Sve sestre su zajedno naglas, s čuđenjem, pročitale stihove. Ispred njih se, uz plavu svetlost, stvorio čovek koji se predstavio kao Leo Vajat. Objasnio im je, uz poteškoće, da su one veštice, da paralelno sa normalskim svetom postoji i magični svet, da one rade za stranu dobra i da su generacije Halivelovih davale najbolje veštice. Objasnio im je i da se ceo taj magični svet deli na dobru i čošu stranu, da dobru stranu čine veštice i čarobnjaci, a lošu vile i demoni. Međutim, sebe nije stavio ni u jednu od tih grupa, što su one zaključile i zatražile objašnjenje. Objasnio im je da postoje pomagači dobra koji se zovu Oni i pomagači zla koji se takođe zovu Oni. Ipak, razlikuju se po svetlosti. svetlost dobra je plava, a svetlost zla je crvena. I jedna i druga strana su mrtvi, dobri Oni su mrtvi ljudi koji su ceo život činili dobro, a zli Oni su mrtvi ljudi koji su ceo život činili zlo. Sve to je bio težak udarac za njih. Voljom da nađu ubicu njihove bake oni polaze putem jedne veštice. Leo nije bio zadovoljan pod kojim uslovom su pošli, ali bolje išta nego ništa.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Čari (Charmed)

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu